...

Denizli Sürücü Kursu İlk Aydınlar

Hakkımızda
15+ Yıllık Uzmanlıkla, Güvenli Sürüşü Öğrenin ve Yolculuğunuzu Güvence Altına Alın

Dün, Bugün & Yarın

Kursumuzun kuruluşundan bugününe kadar olan hakkımızdaki bilgiler.

Kuruluş

Özel İlk Aydınlar Sürücü Kursu, 2008 yılında Denizli’de faaliyetlerine başlamış olup, kurulduğu günden bu yana kaliteli eğitim ve aday memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir. Yenilikçi eğitim anlayışımız sayesinde, en son teknolojiyle donatılmış son model araçlarla hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuz, adaylarımızın ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş eğitim programları sunarak güvenli sürüş becerilerini kazanmalarını sağlamaktadır.

Ödüller

2014 eğitim döneminde, Pamukkale Kaymakamlığı ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmede, direksiyon sınavlarında gösterdiğimiz üstün başarı ile Pamukkale ilçesinin en başarılı sürücü kursu ödülüne layık görüldük. Bu ödül, eğitim kalitemizin ve adaylarımızın başarısının en somut göstergesidir. Ayrıca, 2017 yılında özel motorlu taşıt sürücü kursu sınavına katılan adaylarımızın başarı oranı, ilçemizdeki en yüksek başarı yüzdesi olarak kaydedilmiş ve Pamukkale Milli Eğitim Müdürü tarafından Teşekkür Belgesi ile onurlandırılmıştır.

Teşekkür

Kuruluşumuzdan bu yana, Denizli halkının bize göstermiş olduğu destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kısa sürede diğer sürücü kurslarının aday sayılarını geçmemizi sağlayan ehliyet sahibi olmuş tüm adaylarımıza da minnettarız. Adaylarımızla sadece eğitim sürecinde değil, düzenlediğimiz çeşitli sosyal etkinlikler, piknikler ve konserler aracılığıyla da güçlü ve kalıcı dostluklar kurduk.

Bugün

Özel İlk Aydınlar Sürücü Kursu olarak, eğitimde mükemmelliği hedefliyor ve siz değerli adaylarımızı ehliyet almadan önce kursumuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. İyi ve kaliteli bir hizmet almak isteyen tüm sürücü adaylarını bekliyoruz. Eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Güvenli ve başarılı bir sürüş deneyimi için doğru adres: Özel İlk Aydınlar Sürücü Kursu.

Kursumuzdan Fotoğraflar
Kursunu verdiğimiz ehliyet sınıfları hakkında bilgiler. Detaylı bilgi için üzerlerine tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.